ENEOS

JX NIPPON OIL&ENERGY CORPORATION Genel Merkezi Japonya'da bulunan küresel bir Petrol ve Enerji Şirketi olmakla beraber bu alanda dünyadaki en büyük şirketlerden birisidir.

Faaliyette olan 10 rafinerisi ve 1,4 milyon varillik günlük kapasitesi ile Japonya’daki en büyük entegre petrol ve enerji şirketi olmasının yanı sıra, ulusal ve küresel olarak Japon otomobil üreticilerinin bir numaralı tedarikçisi konumdadır.Küresel bir şirket olarak ham petrol aramacılığından petrol ürünlerinin üretimine, rafine edilmesine ve dağıtımından pazarlamasına kadar olan entegre işlemlerin yürütülmesiyle gelecekteki rekabet yeteneğini artırma gücüne sahibiz. Şirket aynı zamanda dünya standartlarında ENEOS markası altında 13.000 tesisle Japonya’daki en geniş akaryakıt istasyon ağını işletmektedir.

Şirketin teknik becerileri, Fabrika dolum yağı ve orijinal yağ tedariği ettiği Japon otomobil, motorsiklet ve dıştan takmalı motor üreticileri tarafından oldukça saygı görmektedir.

Yarış teknolojisi kullanarak geliştirilen ENEOS yağları motor parçaları arasındaki sürtünmeleri azaltıyor. Bu da sadece en yüksek motor performansını sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda yakıt verimliliğini de artırıyor. Bu şekilde, F1 teknolojileri çevreye yardımcı olup yakıt tüketimini azaltırken aynı zamanda araçların performansını da artırıyor.

Araştırma tesislerimiz, güvenli ve rahat yaşam tarzlarını kolaylaştıran ürünler geliştirmek amacıyla geleceğin zorluklarının üstesinden gelmeye devam edecektir.

Eneos

Eneos motor yağı 5w-30

ENEOS Yağ seçici

Eneos yağ 10w/40

Eneos Motor Yağları

Eneos Motor Yağları Performans
Eneos Motor Yağları CVT
Eneos Motor Yağları Otomatik Transmisyon
ENEOS No Limits No Compromises Motor Yağları Performans
ENEOS No Limits No Compromises Motor Yağları Performans
ENEOS No Limits No Compromises Motor Yağları Performans
Yamaha MotoGP ENEOS Motor Oil Rossi Lorenzo
ENEOS Fully Synthetic Motor Oil
ENEOS No Limits No Compromises Pure Performance