AKDENİZ FİLTRE

1978 yılında İstanbul'da FUJI FILTRE adıyla faaliyete geçen AKDENİZ FİLTRE SAN. İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. bugüne kadar gerçekleştirdiği yatırımlar ve üretim kapasitesiyle, ağırlıklı olarak otomotiv sektörüne; hava, polen, ekolojik yağ, yakıt, özel üretim filtrelerin üretimini yapmıştır. Firmamız, 1200’ü aşkın ürün çeşidiyle yurtiçinde ve yurtdışında üstün kalite ve niteliklerde ürünler sunmaktadır.

Fuji Filtre süreç içerisinde Avrupa standartlarına uygun makina teçhizat ve ham madde alanında kendini geliştirmiş ve bugün 6000 m2 kapalı alanda üretimini gerçekleştirmektedir, Dünyanın birçok ülkesine yapmış oldugu ihracat ile kalitesini ve güvenilirliğini göstermiştir ve bu nedenle sürekli gelişme anlayışı içinde, tüm ürünlerimizi müşteri isteklerine, ulusal ve uluslar arası kalite standartlarına uygun olarak ekonomik ve istenilen teslim süresinde üreterek müşterilerini tam anlamıyla memnun etme çabası içindede olmuştur.

Müşteri odaklı bu anlayış ile markamızı yurt içi ve yurt dışında lider markaların arasında yer almasını sağlamak nihai hedefimizdir.